Als je een domeinnaam registreert voor later gebruik, dan noemen we dit in de webhosting wereld "parkeren". Dit wordt om verschillende redenen gedaan, bijvoorbeeld omdat je wilt voorkomen dat iemand anders de domeinnaam registreert.
Om je domeinnaam te parkeren kies je bij de nieuwe registratie voor een domeinnaampakket.
Je betaalt dan alleen de jaarlijkse kosten voor de domeinregistratie. Op elk gewenst moment kan je de domeinnaam activeren door een pakket als e-mail of hosting te koppelen en te gebruiken.
Heb je een bestaande domeinnaam in jouw account, wil je de registratie niet verliezen, maar nu niet meer actief aan de slag met e-mail of hosting? Kies er dan ook voor om de domeinnaam te parkeren. Je verwijdert het pakket en kiest voor alleen het domeinnaampakket.
Voor het activeren van een geparkeerde domeinnaam of parkeren van een actieve domeinnaam lees: pakket wijzigen.
Als je de domeinnaam wilt doorverwijzen terwijl deze geparkeerd is, dan kan je hiervoor de handleiding doorverwijzing volgen.